Piłkarze Prochu Pionki zaczynają przygotowania

Przebywają jeszcze na wakacjach, ale już w środę 16 lipca wracają do treningów. Mowa o piłkarzach Prochu Pionki, którzy za dwa dni rozpoczynają przygotowania do sezonu ligi okręgowej. W planach mają rozegranie czterech sparingów.

Na pierwszych zajęciach podopieczni Marcina Sztobryna spotkają się w środę 16 lipca. Pierwszą drużyną, z którą się zmierzą w okresie przygotowawczym będzie Zwolenianka Zwoleń ( 23 lipca). Trzy dni później skonfrontują siły z Orłem Wierzbica. W planach są również mecz z Energią Kozienice (2 sierpnia).
Kontrolne granie Proch zakończy 6 sierpnia, kiedy to zmierzy się w Pionkach z Powiślakiem Końskowola.

Oficjalne granie w nadchodzącym sezonie Proch rozpocznie 10 sierpnia, kiedy to na wyjeździe zmierzy się w pierwszej rundzie Zyko-Dróg Pucharu Polski na szczeblu okręgu z Plonem Garbatka-Letnisko