Co tam panie w... KP Stanisławice?

Władze klubu KP Stanisławice po zakończonym sezonie 2013/2014 Colo Sport Klasy "A" nie urlopują.
W krótkim odstępie czasu wystartujemy na boiskach Ligi Okręgowej. Nasza drużyna wystąpi w roli beniaminka i do tego będą to występy historyczne, które zapiszą się w kronikach Stanisławic.
Zanim jednak rozpoczniemy batalię na wyższym szczeblu rozgrywek musimy spełniać wszystkie kryteria licencyjne nakreślone przez ROZPN związane z dopuszczeniem boiska, czy dodatkowej drużyny młodzieżowej lub rezerw.
Mimo ładnego obiektu w Stanisławicach, gdzie po kilku latach przerwy powróciliśmy 12 maja 2013 roku w meczu wygranym przez KP Stanisławice z KS Maków 8:3, przyszedł czas na krótką rozłąkę.
Jak informuje prezes KPWojciech Starzyk- "jesteśmy w trakcie załatwiania natrysków, co jest obowiązkowe w Lidze Okręgowej. Władze ROZPN nie mogą nas dopuścić warunkowo, więc byliśmy zmuszeni poszukać zastępczego obiektu spełniającego kryteria na L.O. Z pomocą przyszło namKozienickie Centrum Rekreacji i Sportu, które zgodziło się abyśmy wyżej wymienione mecze rozgrywali w Kozienicach przy ulicy Sportowej 3".
Zarząd dalej pracuje nad tym, aby jeszcze w trakcie rundy jesiennej powrócić na boisko w Stanisławicach po zakończonych pracach przy natryskach oraz podłączeniu ciepłej wody - przypomnijmy, że jeśli zostaną spełnione wszelkie wymogi, będziemy mogli w trakcie trwania rundy powrócić na swój obiekt.

Kolejny warunek który musieliśmy spełnić to dodatkowa drużyna młodzieży. Udało nam się w krótkim odstępie czasu porozumieć i podpisać umowę z Akademią Piłkarską "Nasze Nadzieje" Kozienice.
Informujemy, że wszelkie dokumenty dotyczące wymóg licencyjnych ROZPN zostały dostarczone w terminie i KP Stanisławice otrzyma licencję w najbliższym sezonie piłkarskim 2014/2015 na grę w Lidze Okręgowej!

Podczas gdy piłkarze Stanisławic swoje mecze będą rozgrywali w Kozienicach, boisko w Stanisławicach nie będzie świecić pustkami. Swoje mecze rozgrywali będą juniorzy 96-97 KP Stanisławice, oraz trenowała drużyna seniorów.