Pilica stawia sobie poprzeczkę jeszcze wyżej

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą po dobrym sezonie w Tymex Lidze Okręgowej jeszcze intensywniej będzie przygotowywała się do zmagań w rundzie jesiennej. Zespół po raz pierwszy po wakacjach spotka się 16 lipca. Sparingpartnerami trzynastej drużyny w minionych rozgrywkach ligowych będą zespoły Mazowsza Grójec, Orlęt Cielądz, Józefovii Józefów, Perły Złotokłos oraz Gerlacha Drzewica.

Zespół chce poprawić wynik z ubiegłego sezonu i zaprezentować pełnię umiejętności i potencjału, który tkwi w tej drużynie. - Mamy ambitne cele, myślę że stać nas nawet na miejsce w pierwszej trójce po rundzie jesiennej. Chcemy odegrać znaczącą rolę w nadchodzącym sezonie i powalczyć najwyższe cele - zaznaczył trener Pilicy,Łukasz Wiśnik.

W Pilicy stawiają na zgranie i doświadczenie, więc kibice tego klubu nie mogą spodziewać się wielkich wzmocnień, które mogłyby zaburzyć dobrze funkcjonujący zespół.Wiśnik:- Naszym największym wzmocnieniem będą zawodnicy, którzy wyleczyli kontuzję oraz brak ubytków kadrowych. Na tę chwilę kadra zespołu nie zmieniła się, ale możliwe jest kilka kosmetycznych zmian, które podniosą poziom rywalizacji o miejsce w składzie.